Workshopy, produkty, setkání! Veletrh For Arch 2023

Letos se s námi můžete setkat na 34. mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH, který proběhne 19. – 23. 9. 2023. Ve spolupráci s naším ENBRA partnerem Labonou jsme pro vás připravili stánek, na kterém se nebudete nudit.

Vstupenky zdarma

Chcete se s námi setkat na jednom z nejvýznamnějších veletrhů v oblasti architektury, stavebnictví a bydlení v České republice? Náš stánek najdete v hale III s číslem 3B11.

Stáhněte si vstupenku zdarma

Na co se můžete těšit?

Na veletrhu vám představíme naše produkty, které se zabývají moderními technologiemi, udržitelným bydlením a hlavně úsporami energií.

Uvidíte zde fotovoltaickou elektrárnu, která bude složena ze:

  • dvou fotovoltaických panelů
  • hliníkové konstrukce
  • střídače
  • bateriového úložného systému

Jako NOVINKU představíme ENBRA bloky, kde uvidíte, jak je s nimi jednoduchá instalace fotovoltaických panelů na ploché střechy.

Také zde uvidíte vnitřní a venkovní jednotku tepelného čerpadla SPHERA EVO 2.0 – 3.1

Přijďte si vyzkoušet montáž FVE svépomocí

Vedle možnosti prohlédnout si naše produkty a promluvit si s našimi odborníky, budete mít také jedinečnou příležitost zúčastnit se našeho workshopu, kde si budete moci vyzkoušet montáž fotovoltaických panelů. Workshop “Instalace FVE svépomocí”, se bude konat 23. 9. v 11h. Přihlásit se na něho můžete přes web našeho ENBRA partnera Labonu, kde si vyberete termín workshopu, vyplníte svoje jméno a e-mail. Zaregistrujte se.

Mám zájem se zúčastnit workshopu

Na workshopu si ukážeme instalaci fotovoltaických panelů svépomocí na hliníkovou konstrukci, propojíme celou sestavu a můžete se ptát na vše co vás ohledně instalace fotovoltaiky svépomocí zajímá.

Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH. Těšíme se na příležitost vám ukázat, jak mohou naše produkty změnit váš pohled na moderní a udržitelné bydlení.

Další novinky

Úsporněji už to nejde, ušetřete až 80 % nákladů

Úsporněji už to nejde, ušetřete až 80 % nákladů

Tepelná čerpadla a fotovoltaické panely se řadí mezi stále oblíbenější zdroje energie. Zdaleka nejvyšší úsporu lidé získají právě kombinací obou zařízení.
ENBRA blok – betonová konstrukce pro fotovoltaické panely

ENBRA blok – betonová konstrukce pro fotovoltaické panely

Rychlá neinvazivní instalace fotovoltaických panelů na ploché střechy je nyní mnohem snadnější, díky využití našich betonových ENBRA bloků.